środa, 27 marca 2013

Helloł ;P

Witam ! Tutaj zwariowana Okimasa ;**
Blog głównie będzie prowadzony ... 
pf. Będą pisane ciekawe historie ;) Żadna nie ma określonej ilości części jedna będzie dłuższa druga , krótsza :p 
Za Jakieś kilka min. zacznę pisać pierwszą część pierwszego opowiadanka ;P 
Przyznam się oczywiście mam też fiołka na punkcie Anime ;) więc mam nadzieję , że nie będziecie Mi mieli za złe jak raz na jakiś czas będą jakieś wątki , zdjęcia, gify  ANIME ;P 
Całuję YoShikoo ;*** 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz