Blog głównie będzie prowadzony ...
pf. Będą pisane ciekawe historie ;) Żadna nie ma określonej ilości części jedna będzie dłuższa druga , krótsza :p
Za Jakieś kilka min. zacznę pisać pierwszą część pierwszego opowiadanka ;P
Przyznam się oczywiście mam też fiołka na punkcie Anime ;) więc mam nadzieję , że nie będziecie Mi mieli za złe jak raz na jakiś czas będą jakieś wątki , zdjęcia, gify ANIME ;P
Całuję YoShikoo ;***
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz